Peygamber Efendimizin ( S.A.V ) En Çok Beğendiği Salavat: Tac Salavatı 02.01.15 - Cübbeli Ahmet Hoca

Aleyhissalatu vesselam

Aramak İstediğiniz Konuyu Alttaki Kutucuğa Yazınız

Reklam

41 Gün 41 Kere Okunması halinde İsteklerin kabul olunacağı, sıkıntıların sınavların dertlere şifa olunacağı müjdelenmiştir. Hurafe diyenlere de , sonuçta Efendimize rahmet ve Allah-ü Teala'ya söylenen çok güzel bir duadır hiç birşey umud etmesek bile en azından bu güzel sözleri Efendimize ve Allah-ü Teala'ya söylemiş olacağız. Bütün Dualar Sadece ve sadece Allah-ü Teala'dır. O, duaları çok sevendir Bütün dularımız Allah-ü Teala'dır ve Kabul olması dileğiyle ... Bunda ne zarar var ki değil mi ...

FAZİLETLERİ HAKKINDA

  • Bu sigayı 1-3-7 gibi tek sayı üzere uyumadan evvel özellikle Cuma ve Pazartesi gecelerinde okumaya devam eden kişiler Rasulullah Sallahu Aleyhi Vesellem'i görmekle şereflenirler.
  • Bu sigayı okumaya devam edenler rızıklarında kolaylık ve bereket görürler.
  • Yine böylece belalardan ve sıkıntılardan kurtulurlar.
  • Bu sigayı 41 gün boyunca 41 kere okuyanların ne sıkıntıları varsa Allah-u Teala onların mühim işlerine kafi gelir, kederi ve üzüntüyü onlardan giderir. Bu siğa belaya ve imtihana tutulmuş kimseler için çok faydalıdır.

 Allah kabul etsin inşaAllah ...

TAC SALÂTI-TAC SALAVÂTI-TAC SİGASI-SALAVÂTI TAC

Bismillâhir rahmânir rahîm.

 Allahümme salli alâ Seyyidinâ ve Mevlânâ Muhammed sâhibid Tâci vel-miğrâci vel-burâkı ve’l-alem. Dâfi `il-belâa’i vel-vebâa’i vel-kahti vel-Merazi vel-elem. İsmühü maktûbüm merfu um meşfu um menkûşün fil levhi vel-Kalem. Seyyidil arabi vel-acem. Cismühu mukaddesum Mu attarum mütaherum münevverun fil-Beyti vel-haram. Şemsid duhâ bedrid Dücâ sadril ulâ nuril Hüdâ kehfil verâ misbâhiz zulem. Cemîliş şiyemi Şefî ıl-Umem. Sâhibil cûdil-kerem. Vallâhü âsımühü. Ve Cibrîlü hâdimüh. Vel-burâku merkebühü. Vel-miğrâcü seferuhü Ve sidratül-Müntehâ mekamüh. Ve Kâbe gavseyni matlübühü. Vel-matlûbü maksûdühü Vel-maksûdü mevcûdüh. Seyyidil mürselîn. Hâtemin nebiyyîne şefi ıl müznibîn. Enîsil garîbîne rahmetil lil âlemîn. Râhatil aşikîn. Murâdil müştâkîn. Şemsil ârıfîn. Sirâcis sâlikiin. Misbâhil mukarrebin. Mühibbil fukarâai vel-mesâkiin. Seyyidis sekaleyn nebiyyil harameyn. İmâmil kıbleteyn.Vesiyletina fid dâreyn. Sâhibi Kâbe gavseyni mahbûbi rabbil meşrikayni vel-mağribeyni Ceddil Hasani vel-Hüseyini Mevlânâ ve mevlâs sekaleyni Ebîl Kâsimi Muhammed’in ibni Abdillah nûrim min nûrillahi yâ eyyühel müştâkûne bi nûri cemâlihî Sallû aleyhi ve âlihî ve ashâbihî ve sellimû Teslîmâ.

Yorumlar

Evet kardeşim içinde AYET olmayan bütün salavatlar o dönemlerde de okunabilirler Allah'ın izniyle ...

Selamün aleyküm;Bu salavatı Adetliler okuyabilirmi?

Buradan okuyabilirsiniz zaten konunun içinde de türkçe manası var ... Selametle ... https://tayfun.webtasarimgrubu.com/sites/default/files/salavati-tac_sigasi2.jpg

Salavatı türkçe manasını e mail adresime gonderebilirmiiniz

Sayfalar

Yeni yorum ekle

İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar

Yandex.Metrica