Ayet-el Kürsî'den önce okunan ve 70 Milyar Hasene kazandıran dua...

Aleyhissalatu vesselam

Aramak İstediğiniz Konuyu Alttaki Kutucuğa Yazınız

Reklam

70 MİLYAR HASENE ARAPÇA OKUNUSU

Allahümme inni ükaddimü ileyke beyne yedey külli nefesin velem hatin ve lah zatin ve tarfetin yatrifü biha ehlüssemavati ve ehlül ardi ve külli şey’in hüve fi ı’lmike kainün ev kadkane.Ükaddimü ileyke beyne yedey zalike küllih

70 MİLYAR HASENE TÜRKCE MEALİ

”Allah’ım! Ben sana her nefes , her an ve saniye ,gök ve yer ehlinin her göz açıp kapayışından ve ilminde olacağını bilip de,şu anda mevcut olan ,istikbalde mevcut olacak veya evvelce geçmiş olan herşeyden evvel Ayetü’l-kürsi’yi takdim ediyorum ”

Faydasi rivayeti

Ayetü’l kürsiy’yi sonuna kadar okursa ,gece ve gündüzün her saatinde, o kulumdan bana 70 milyar hasene yükselir ve Sur’a üfleyinceye kadar melekler onun sevabını yazmakla meşgul olurlar.”

Her Farz Namazdan sonra Okunması tavsiye edilmektedir.Şahsen ben her namazdan sonra okurum Toplasanız 15 sn. de okunacak Çok Güzel bir Dua. Ayrıca NAMAZDAN SONRA SAYFAMI DA MUTLAKA OKUYUNUZ ORADA ÇOK KONUYU BİR ARAYA TOPLAMAYA ÇALIŞTIM.HER NAMAZDAN SONRA HADİS-İ ŞERİFLERDE OKUDUĞUM ÜZERE PEYGAMBER EFENDİMİZİN ( Sallallahu Aleyhi ve Sellem ) KENDİSİ NAMAZLARINDAN SONRA VAKIA VE MÜLK SURELERİNİ OKURMUŞ... Allah Kabul Etsin İnşaALLAH ...

Kaynak : Kutsi Hadis - İbni Abbas - Hakimi Tirmizi

Yorumlar

EY ALLAHIM HER SANİYENİN HER GÖZ AÇILIP KAPANILMANIN HER KOKLANILMANIN HER NEFES ALINIP VERİLMENİN VE ZATININ İLMİNDE BULUNAN EN EVVELKİ ZAMANDAN ŞİMDİKİ ZAMANA KADAR OLMUŞ VE ŞİMDİKİ ZAMANDANDA EN SONRAKİ ZAMANA KADAR OLACAK HER ŞEYİN EVVELİNDE SANA AYETÜL KÜRSİYİ TAKDİM EDİYORUM . NOT : ( BURADA BESMELE ÇEKİNİZ VE AYETÜL KÜRSİYİ OKUYUNUZ . )

Esselamualeykum.Bizleri bukadar bilgilendirdiginiz icin Allah razi olsun sizlerden. Vidyolari geliyor ve faydalaniyordum ama yazili olarakda bulmam dahada iyi oldu.Diger sayfalardanda faydalandim ama bir mesaj birakmadim. Umarim bir rahatsizlik vermemisimdir.Cubbeli Hocanin Sayfasi oldugunu burda gecen vidyo sayesinde isin garanti oldugunu anladim ondan bu sayfaya not birakiyorum.Yoksa kimin sayfasi oldugunu anlamasaydim birakmayacak ve hakga girecektim. Yanlisim olduysa hakkinizi helal edin.Emegi gecen herkesten Allah razi olsun.Saygi,selam ve dualarimla Allah a emanet olun.Esselamualeykum.

Selam kardeşim her farz namazın ardından ayetel kursi okuyoruz ya ondan hemn önce okunması tavsiye ediliyor hadisi şerifte. Kısacası her farz namazın ardından ayetel kursi 'den önce bu okunacak Sonra euzu besmele çekerek ayetel kursi okunacak.

istediğin her namazda veya ayetel kürsi okuyacağın her ana okunabilir

selam. hergünmü okunacak bu duva

Sayfalar

Yeni yorum ekle

İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar

Yandex.Metrica