Tesirli Muhabbet Duası, çevirgel duası, muhabbet duası nasıl yapılır, muhabbet duası lahuti, şirinlik duası, kuduriye duası, dilek duaları, muhabbet duası olacakları gör, muhabbet duası nedir

Aleyhissalatu vesselam

Aramak İstediğiniz Konuyu Alttaki Kutucuğa Yazınız

Reklam

Tesirli Muhabbet Duası

Taha suresi 39.ayet (1) KERE

Enıkzifîhi fît tâbûti fakzifîhi fîl yemmi felyulkıhil yemmu bis sâhıli ye’huzhu aduvvun lî ve aduvvun leh(lehu), ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.

 

Meali :

(Onu sandığa koymasını, sonra onu denize (Nil Nehri'ne) bırakmasını (vahyetmiştik). Böylece deniz, onu sahile atsın, Benim ve onun düşmanı, onu alsın. Ve gözümün önünde (korumam altında) yetiştirilmen için sana, Kendimden muhabbet (sevgi) verdim.

Furkan suresi 74.ayet (1) KERE

25/FURKÂN-74: Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yunin vec’alnâ lil muttekîne imâmâ(imâmen).

 

Meali :

Ve onlar: “Rabbimiz, eşlerimizden ve zürriyyetimizden bize göz aydınlığı bağışla ve bizi muttakilere (takva sahiplerine) imam kıl.” derler.

Tahrim suresi 8.ayet (1) KERE

66/TAHRÎM-8: Yâ eyyuhellezîne âmenû tûbû ilâllâhi tevbeten nasûhâ(nasûhan), asâ rabbukum en yukeffire ankum seyyiâtikum ve yudhilekum cennâtin tecrî min tahtihel enhâru, yevme lâ yuhzîllâhun nebiyye vellezîne âmenû meah(meahu), nûruhum yes'â beyne eydîhim ve bi eymânihim yekûlûne rabbenâ etmim lenâ nûrenâ vagfir lenâ, inneke alâ kulli şey'in kadîr(kadîrun).

 

Meali :

Ey âmenû olanlar (Allah'a ulaşmayı dileyenler)! Allah'a Nasuh Tövbesi ile tövbe edin! Umulur ki Rabbiniz, sizin günahlarınızı örter ve sizi altından nehirler akan cennetlere koyar. O gün Allah, nebîleri ve O'nunla beraber olanları mahzun etmez. Onların nurları, önlerinde ve sağlarında koşar. “Rabbimiz, bizim nurumuzu tamamla ve bize mağfiret et (günahlarımızı sevaba çevir). Muhakkak ki Sen, herşeye kaadirsin.” derler.

Kevser suresi (70) KERE

Bismillâhirrahmânirrahîm

108/KEVSER-1: İnnâ a’taynâkel kevser(kevsere).

Muhakkak ki Biz, sana Kevser'i verdik.

108/KEVSER-2: Fe salli li rabbike venhar.

O halde Rabbin için namaz kıl ve kurban kes.

108/KEVSER-3: İnne şânieke huvel ebter(ebteru).

Muhakkak ki sana (nesli kesik diye) buğzeden, o kendisi ebterdir (soyu kesiktir). 

bu duaları bir bardak suya okuyup eşinize sevdiğinize içirin Allah'ın İzniyle değişimi Takip Edin İnşaAllah ...

Kaynak: 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=762399950506561&set=a.762399977173225.1073741829.100002096907451&type=1&theater
Yandex.Metrica