HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN 7 GÜN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ

Aleyhissalatu vesselam

Aramak İstediğiniz Konuyu Alttaki Kutucuğa Yazınız

Reklam

HER TÜRLÜ İSTEK ARZU VE HACET İÇİN 7 GÜN OKUNACAK AYETEL KÜRSİ OKUMA ŞEKLİ. HER KİM BU ÇALIŞMAYI 7 GÜN ARALIKSIZ SAAT 23:00 İLE 05:00 ARASI OKURSA NE İSTEĞİ OLURSA OLSUN ALLAHIN İZNİYLE HER TÜRLÜ MURADI HASIL OLUR ……..

DİKKAT:YANLIZ ŞUNU UNUTMAMAK LAZIM ….;

BU ÇALIŞMA İKİ UCU KESKİN KILIÇ GİBİDİR …

HAKLI OLDUĞUN BİR KONULARDA OKURSAN HAYIR SENİ BULUR …

Reklam: 

 

 HAKSIZ OLDUĞUN (IKI KİŞİNİN ARASINI AÇMAK , BİRİLERİNİ ZARARINA)UĞRATACAK NİYET ETMEK , MÜBAREK VE CINLERLE ISTİŞARE YAPMAKVS GİBİ HAKSIZ , FİTNEYE FESEDA DÜŞÜRECEK , NİYETLERLEOKUNURSA ŞER SİZİ BULUR TERS TEPER  ZARARA UĞRARSIN.

**********AYETEL KURSİ 7 GÜN BU ŞEKİLDE OKUNULMALIDIR ********

  • 1.GÜN kelimeleri sayısınca ( 50 defa okunacak )
  • 2.GÜN harfleri sayısınca ( 170 defa okunacak )
  • 3.GÜN ( 220 defa okunacak )
  • 4.GÜN Bedir Ehli Sayısınca (313 defa okunacak)
  • 5.GÜN kelimeleri sayısınca ( 50 defa okunacak )
  • 6.GÜN harfleri sayısınca (170 defa okunacak )
  • 7.GÜN Bedir Ehli Sayısınca (313 defa okunacak)

 

Ayet’el-Kürsî, durak yerlerinin sayısınca 17, kelimeleri sayısınca 50, harfleri sayısınca 170, resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her isteği yerine gelir; cesareti artar. Halk arasında sevgi, saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez.

Resul-ü Ekrem Efendimiz (s.a.v)’in isimleri sayısınca 201 defa okuyan kimsenin, dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

Abdestli şekilde okuyun.Sadece ilk gün okumadan önce 2 rekat hacet namazı kılarsanız daha güzel olur.

Gece 11 den sonra sabah 5 e kadar olan zaman içinde 

okunmalıdır.

- Mutlaka inanarak okunmalıdır. Çok ama çok tesirlidir ve çok defa denenmiştir.

7 Gün boyunca ara vermeden belirtilen sayılardan ne eksik ne fazla sadece belirtilen sayı kadar okunmalıdır..

KAYNAK : ( İmam-ı Caferi Sadık (r.a) )

UYARILARA DİKKAT EDEREK HALİS BİR NİYETLE OKUNURSA ALLAHIN IZNIYLE BUTUN HAYIR KAPILARI AÇILIR NE MURADIN VARSA HASIL OLUR İSTEKLERİN YERİNE GELİR BİİZNİLLAH İNŞAALLAH ...

Kaynak: 
İmam-ı Caferi Sadık ( R.A )

Yorumlar

İlaveler yaptım yazıya kardeşim daha açıklayıcı oldu inşaAllah o rakamlar okunacak sayıları ... Selametle ... 1.GÜN kelimeleri sayısınca ( 50 defa okunacak ) 2.GÜN harfleri sayısınca ( 170 defa okunacak ) 3.GÜN ( 220 defa okunacak ) 4.GÜN Bedir Ehli Sayısınca (313 defa okunacak) 5.GÜN kelimeleri sayısınca ( 50 defa okunacak ) 6.GÜN harfleri sayısınca (170 defa okunacak ) 7.GÜN Bedir Ehli Sayısınca (313 defa okunacak)

Kardesim ayetel kursi Anladım ama yesil karede yazili olani anlamadim o sayilar ne demeki ve nasil neyi sayiyosunuz Bana aciklaya bilirmisiniz lutfen

kardesim hic dua falen etme baban neden istemiyor onu goz onunde bulundur.unutma bu fani dunyada senin kotulugunu isteyecek son insan babandir ve o istemiyorsa yapma.ben yaptim hayatim zehir oldu 2 tane evladim olmasa hersey kolay olurdu ama onlari cok seviyorum ve kendi hayatim diye biseyim kalmadi gitti ahir omrum.evlatlarim icin yasiyorum

İyi akşamlar ben birşey sorucam 10senedir bir sevgilim var ve evlenmeye karar verdik ama babam istemiyor babamı ikna edebilmem için bana hangi duayı okumam gerektiği konusunda yardım edermisinix.

Yeni yorum ekle

Yandex.Metrica