Anti Seo nasıl anlaşılır ?

Aleyhissalatu vesselam

Aramak İstediğiniz Konuyu Alttaki Kutucuğa Yazınız

Reklam

Erken uyarı ve analiz araçları ile sitenize yapılan her türlü saldırıyı önceden anlamak ve buna karşı önlemek almak en önemli durumur. Bu yüzden daha çok saldırı nasıl anlaşılır üzerine kafa yormanız gerekmektedir. Bu doğrultuda size yardımcı olacak bildirim araçlarını sizler için listeledik.

Google Alert en büyük yardımcınızdır. Sitenize dışarıdan yapılan her türlü müdahaleyi istediğiniz zaman planlaması içerisinde mailinize alabilirsiniz. Detaylar için google alert ‘i etraflıca incelemelisiniz.
CognitiveSeo, LinkDetox, LinkQuaditor gibi backlink temizleme araçlarını kullanabilirsiniz
Ahrefs, Moz, Webmeup gibi backlink analiz araçları
Fruition , The Delegator® AlgoSleuth Tool , Panguin Tool gibi araçlar ile organik trafik analizi ile sitenizin hangi algoritmadan ne kadar etkilendiğini tespit edebilir böylece önlemlerinizi hızla alabilirsiniz.
Google Search Console ve Google Analytics ile sitenize hangi linklerin geldiğini görebilir, hangi anahtar kelimelerde düşüş yaşadığınızı , başarı sağladığınızı etraflıca analiz edebilirsiniz. Search Console Tercihleri bölümünde bulunan eposta bildirimlerini aktif etmelisiniz.
Screaming Frog, Ryte.com, Sitebulb, Urlprofiler, SeoProfiler gibi analiz araçları ile site içi seo sorunlarını, yineleme sorunlarını, içerik analizini ve detaylı olarak bir sürü seo analizini gerçekleştirebilirsiniz.

Reklam: 
Kategori Şeysi: 
Kaynak: 
https://www.celilcan.net/negatif-seo-cozum-yollari/

Yorumlar

Yeni yorum ekle

Yandex.Metrica